Szkolenia


W zakresie naszych usług znajdują się konsultacje, jak również szkolenia otwarte i zamknięte dla firm oraz osób indywidualnych. Celem naszych szkoleń jest pogłębienie wiedzy i rozwoju pracowników, jak również kadry kierowniczej poprzez poszerzanie umiejętności i zwiększanie zakresu kompetencji.

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu oferowanych przez nas modułów systemu Ferrodo jak i zmian w prawie dotyczących np. kadr i płac, finansów, księgowości. Oferowane szkolenia przeprowadzamy w siedzibie firmy, lub w wybranym przez Państwa miejscu. Nasz program dostosowany jest do potrzeb Waszej organizacji, skupiając się na Państwa obszarach zainteresowania. Gwarantujemy że, Wasi pracownicy uzyskają wiedzę dostosowaną do pracy z modułami systemów Ferrodo, jak również przy szkoleniach tematycznych do ich miejsca pracy, w warunkach, w których będą ją wykorzystywać.

Szkolenia prowadzą doświadczeni wdrożeniowcy i kadra kierownicza, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę nabytą podczas lat doświadczeń w pracy zawodowej. Znikoma fluktuacja personelu sprawia iż nasi pracownicy to wieloletni użytkownicy systemów, znający zagadnienia zarówno programów jak i zmieniających się przepisów prawa.

Spełniając Państwa oczekiwania na różne formy doskonalenia oraz chcąc w możliwie najpełniejszy sposób przekazać informacje o naszych obecnych produktach, powstających nowościach oraz bieżących zmianach w programach, organizujemy również konferencje oraz seminaria dla Użytkowników Systemu Ferrodo - tych obecnych jak i tych potencjalnych.

Do tej pory odbyło się kilkadziesiąt dedykowanych spotkań. Na wielu z nich prezentowaliśmy nowości m.in. nowości programowe oraz oprogramowanie Ferrodo w wersji terminalowej. Kolejne spotkania były poświęcone poszczególnym programom, m.in. środkom Trwałym oraz modułowi Finansowo-Księgowemu, jak i Kadrowo-Płacowemu.

Na bieżąco planujemy kolejne szkolenia omawiające najbardziej interesujące Państwa zagadnienia z poszczególnych programów, które są często poruszane podczas czynności serwisowych i dotyczą problemów rozwiązywanych telefonicznie. Będą to moduły programowe: Handel, Zamówienia, Dostawy, FK, Kadry i Płace. O ich terminie powiadomimy Państwa na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach. Zapewniamy miłą atmosferę a poświecony przez Państwa czas będzie dobrą inwestycją, która pozwoli na wydajniejszą i bezstresową pracę. Więcej informacji na temat szkoleń uzyskają Państwo w Biurze Obsługi Klienta - tel. 061-846-09-00.

Przygotowujemy również projekty szkoleniowe, które są dofinansowane z funduszy unijnych. Oznacza to spadek Państwa kosztów o ok. 80% w stosunku do ponoszonych dotychczas. Zachęcamy do kontaktu celem analizy Państwa oczekiwań, dzięki której opracujemy optymalny zakres i program szkoleń, zgodny z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

Szkolenie Szkolenie Szkolenie